Pomigaj mi mamo (II wydanie)

Jest już do nabycia ilustrowany podręcznik języka migowego dla rodziców "Pomigaj mi mamo" (wydanie II). Książka zawiera ponad 420 haseł ujętych w 11 tematycznych grup. Przy każdym z haseł znajduje się opis i rysunek pokazujący sposób prezentacji oraz przykładowe zdania do ćwiczeń zawierające nowopoznany znak i znaki poznane wcześniej. Do książki dołączona jest płyta DVD ilustrująca znaki zawarte w podręczniku.

Zostały ostatnie sztuki!!!

Koszt książki  z płytą 52,50 zł (z VAT). W celu nabycia podręcznika należy przesłać zamówienie e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Dla członków PZG 50% zniżki. W zamówieniu proszę podać numer legitymacji.

Należy doliczyć koszty przesyłki w wysokości 14,70 zł (z VAT). (Koszt przesyłki zwiększa się proporcjonalnie do zamówionych publikacji: 3-5 szt. publikacji - 23,10 zł (z VAT), 6-8 szt. publikacji - 28,35 zł (z VAT), pow. 8 szt. publikacji - cena do uzgodnienia).

Przesyłka zostanie zrealizowana w terminie 7 dni od momentu odnotowania wpłaty na koncie.

Jeżeli mają Państwo orzeczenie o grupie inwalidzkiej lub stopniu niepełnosprawności mogą skorzystać Państwo z odliczenia od podatku w ramach ulgi rehabilitacyjnej i na podstawie otrzymanego od nas rachunku za zakup książki zmniejszyć podatek płacony w ramach rozliczenia rocznego.

Formularz zamówienia do pobrania: Zamowienie_PomigajMiMamo.doc