Loga funduszy europejskich

Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słabosłyszących

Logo CAOGIS

Polski Związek Głuchych w Łodzi w partnerstwie z Urzędem Miasta Łodzi realizuje projekt "Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słabosłyszących" (CAOGiS) dla osób z uszkodzonym słuchem zamieszkujących obszar rewitalizacji Miasta Łodzi lub przeniesione w związku z wdrażaniem tego procesu.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach, stażach, warsztatach wyjazdowych, spotkaniach w ramach Klubu Rewitalizacja, skorzystania z usług tłumacza j. migowego oraz z tabletów z tłumaczeniem on-line!

Celem projektu „Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słabosłyszących” jest aktywizacja społeczna i zawodowa 60 osób z uszkodzonym słuchem , który będzie osiągnięty poprzez realizację zadań z zakresu aktywizacji społecznej i zawodowej , w tym działania edukacyjne.

W ramach projektu wszyscy uczestnicy (60 osób) będą mogli skorzystać z działań aktywizujących społecznie, 30 osób zostanie przeszkolonych z zakresu kompetencji cyfrowych, 7 osób będzie miało możliwość odbycia stażu oraz 10 osób odbędzie szkolenia zawodowe.

Całkowita wartość projektu : 725 739,25 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 616 878,36 zł

Plakat projektu CAOGiS

Aktualności

Uprzejmie informujemy, iż za zgodą Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi, okres realizacji projektu "Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słabosłyszących został wydłużony o 3 miesiące, tj. do 31.10.2022 r.

Zapraszamy do udziału!

Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska zaprasza do projektu:

Warsztaty z języka polskiego

Zaczynamy pierwsze warsztaty! Jakie? Warsztaty z języka polskiego!

Kiedy ? Od 18 stycznia! Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki i czwartki w godz. 16.30-18.00.

Póki co zajęcia on-line, jak tylko zostaną zniesione obostrzenia możliwe spotkania stacjonarne.

Kto może uczestniczyć? Osoby z uszkodzonym słuchem mieszkające w Łodzi na obszarze rewitalizacji Miasta Łodzi lub przeniesione w związku z wdrażaniem tego procesu.

Trzeba zapisać się do projektu Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słabosłyszących.

Chcesz? Umów się i wypełnij formularz zgłoszeniowy, kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy do 13 grudnia!

Informacje o projekcie:

Zapisz się do projektu

Formularz do pobrania:

Wypełnij formularz i wyślij do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:

Regulamin projektu w formacie Word: Regulamin_CAOGIS.docx

Regulamin projektu:

Harmonogram wsparcia

Nazwa Beneficjenta: Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki

Nr projektu: RPLD.09.01.03-10-A005/19

Tytuł projektu: Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słaboslyszących

Można zobaczyć tutaj.

Kontakt

Biuro projektu: Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki

ul. Nawrot 94/96,

90-040 Łódź

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynatorka projektu: Katarzyna Kołodziejczyk-Białas

577 055 067

GG: 8304781

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook - CAOGiS

Facebook - PZG Łódź

Projekt CAOGiS współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania IX.1.3 Aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym – miasta Łódź Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020