Informacja w sprawie danych osobowych (RODO)

Szanowni Członkowie Polskiego Związku Głuchych Oddziału Łódzkiego,

od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu (Rozporządzenie).

W związku z powyższym informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem w celu kierowania do Państwa oferty stowarzyszenia w zakresie rehabilitacji społecznej i zawodowej. Państwa dane osobowe są przechowywane, aż do czasu wygaśnięcia członkostwa.

Państwa dane są przekazywane wyłącznie podmiotom wykonującym usługi pocztowe na potrzeby realizacji Państwa praw i obowiązków wynikających z członkostwa (jeśli jest potrzeba wysłania do Państwa przesyłki pocztowej).

Każdy z Państwa ma prawo dostępu do:

  • treści swoich danych,
  • sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • wniesienia sprzeciwu,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jednocześnie informujemy, że mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku gdy uznają Państwo, że ich przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia.

Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Oddział Łódzki Polskiego Związku Głuchych.

W sprawie danych osobowych mogą się Państwo kontaktować pod adresem: ul. Nawrot 94/96; 90-040 Łódź lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..